Kierowca Transportu Miedzynarodowego C+E|

  • Startseite
  • Kierowca Transportu Miedzynarodowego C+E
Rutom Cargo GmbH & Co KG - Kierowca Transportu Miedzynarodowego C+E
Kierowca Transportu Miedzynarodowego C+E
Stellenbeschreibung

Rutom Cargo to firma z 75-letnim doświadczeniem w branży transportowej. Jesteśmy firma rodzinną, która zyskała sławę jako Van den Broek Sneltransport B.V. Po przejęciu firmy transportowej Frans van Hout & Zonen B.V. w 2012 roku, zmieniliśmy nazwę na Rutom Cargo. Posiadamy 160 ciągników marki DAF XF 480 Super Space Cab \Nasze auta posiadają bogate wyposażenie w tym obejmujące różnorodne funkcje bezpieczeństwa oraz udogodnienia dla kierowców.

Obecnie poszukujemy kierowców bez i z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym - zapewniamy szkolenie.

Przyjmujemy również podwójne obsady

Możliwość rozwoju po przepracowanych 6 miesiącach możliwość zrobienia kursów na LZV-zestawy 25,25m, które również posiadamy)

Specjalizujemy sie glownie w przepinaniu naczep na magazynach , glownie UPS , DPD , DHL (w 90% kierowca nie bierze udzialu zaladunku badz rozladunku )

Oferujemy :

  • Nowoczesny tabór, w pełni wyposażony na trasy międzynarodowe
  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowę o prace, bezpośrednio w Rutom Cargo
  • Pakiet niemieckich ubezpieczeń społecznych oraz zdrowotnych
  • Wsparcie polskojęzycznych spedytorów
  • Różne systemy pracy 2/1 : 2/2 : 3/1:4/2 : 6/2
  • Nie zamieniamy aut na parkingach

Anforderungen

Aktuelles Gesetz über die Verwendung von C+E und Code 95

Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego/niemieckiego

Motywacja do pracy jest również bardzo ważnym atutem

Erforderliche Erfahrung

Doświadczenie w transporcie mile widziane, ale jeżeli jesteś początkującym kierowcą i chcesz nabyć doświadczenia, nie wahaj się i wyślij nam swoje zgłoszenie

Job-Zusammenfassung
22/08/2024 15:44:39
Veröffentlicht am
internationaler Fahrerstelle
Art der Tätigkeit
Deutschland
Ort der Arbeit
Gehalt
C+E
Führerschein
unbestimmte Dauer
Dauer der Arbeit
Sattelzüge
Fahrzeug
2-1 Woche, 3-1 Woche, 4-1 Woche, 2/2, 6/2
Arbeitsplan
Englisch, Deutsch
Geforderte Sprache
Kontakt
E-Mail Adresse
Rufnummer